Milostivé léto II

Máte dluhy a chcete je řešit? Slyšeli jste o legislativních změnách, ale ztrácíte se v paragrafech? Nevíte, jestli můžete požádat o odpuštění úroků a nákladů exekuce? Říká Vám něco „milostivé léto“? Přijďte se poradit k nám do krizového centra THEIA.

O co se jedná?

Vzhledem ke složité ekonomické situaci v České republice se zákonodárci rozhodli na podzim 2022 zopakovat příležitost pro dlužníky vymanit se z dluhové pasti a začít znovu důstojný život.

Čas na řešení je opět omezený.

 

Základní podmínky:

  • běží od 01.09.2022 do 30.11.2022
  • dluhy, které lze odpustit, musí být vymáhány exekutory a původním dlužníkem byla veřejnoprávní instituce
  • týká se dluhů u veřejnoprávních institucí, které jsou exekuovaný – budou odpuštěny veškeré úroky, poplatky advokátům či penále.
  • Je třeba zaplatit jistinu (původní dluh) a 1.500, – Kč + DPH exekutorovi
  • do milostivého léta se dobrovolně zapojili také někteří soukromoprávní věřitelé (např.: Česká spořitelna, Stavební spořitelna České spořitelny, Komerční banka, Modrá Pyramida, Essox, MONETA Money Bank, Home Credit, Air Bank a další).

Pomůžeme klientům výše uvedené skutečnosti zjistit a ověřit, zda jejich situace do tzv. Milostivého léta spadá a mají na tuto „úlevu“ nárok.

V předchozím milostivém létě jsme pomohli 20 % klientů, kteří se na nás obrátili. Vážíme si jejich důvěry a rádi jsme jim byli nápomocni při zlepšení jejich finanční situace. Jednejte rychle. Nabízíme možnost konzultace vaší situace a pomoc v celé záležitosti a podání žádosti. Naše služby poskytujeme BEZPLATNĚ.

Kontakty na jednotlivé poradce a města, kde působíme naleznete zde.