Vyhlášení výsledků soutěže „CO JE TO AGRESE“

Máme za sebou hodnocení naší soutěže, kterou jsme v letošním roce vyhlašovali pro žáky 2. stupňů základních škol v Jihočeském kraji. Pro letošní rok jsme vyhlásili dvě kategorie – výtvarnou i literární. Hodnocení bylo velmi náročné. Do soutěže přihlásilo své výtvarné a literární práce celkem 291 dětí.

Impulsem pro pořádání soutěží je snaha přiblížit témata rizikového chování dětem a to způsobem odlišným od běžné realizace programů primární prevence, tak jak je THEIA na školách realizuje. Letošní ročník byl již v pořadí osmým. Velmi nás potěšilo, že se v letošním roce zapojilo velké množství škol, které se předchozích ročníků neúčastnilo.

A zde je seznam soutěžících, kteří se umístili na prvních pěti místech v každé kategorii (nejedná se o jejich pořadí, ale abecední seznam).

Jméno soutěžící/hocc škola třídacc kategorie
Čampulková Klára ZŠ Považská, Strakonice 8.B literární
Fuková Aneta ZŠ a MŠ Český Rudolec 8.tř literární
Havlíčková Natálie ZŠ a MŠ Horní Planá 9.tř výtvarná
Horová Pavlína ZŠ Chrášťany 7.tř výtvarná
Jiroušková Dagmar ZŠ a MŠ L. Kuby, Č. Budějovice výtvarná
Nováková Eliška ZŠ a MŠ Horní Planá 9.tř literární
Pecková Viktorie ZŠ Matice školské, Č. Budějovice 8.C literární
Václavíková Daniela ZŠ Frymburk 8.tř literární
Vlachová Kamila ZŠ a MŠ J. Š. Baara, Č. Budějovice 7.B výtvarná
Vontor Daniel ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, Č. Budějovice 7. C výtvarná

Předání cen je naplánováno na středu 21. 6. 2017 v 16.00 v obřadní síni Magistrátu města Českých Budějovic. Soutěž se koná pod garancí RNFr. Michala Kohna, Csc., uvolněného člena rady města České Budějovice pro sociální oblast. I v letošním roce věnovala ceny společnost E.ON, která soutěž každoročně podporuje, stejně tak i programy na školách, které THEIA realizuje.