Jak chránit své dítě v online prostředí

Datum: 12. června 2023
Místo: MS Teams
Forma: on-line
Rozsah: 60 - 90 minut
Kapacita: 30/30
Cena: ZDARMA - nutno se registrovat prostřednictvím tlačítka KOUPIT KURZ
Určené pro: Veřejnost

Vážení rodiče,

rádi bychom vás pozvali na náš nadcházející webinář na téma „Jak chránit své dítě v online prostředí“. Tento webinář bude zaměřen na to, jak se vyrovnat s různými online riziky a jak zajistit bezpečnost vašeho dítěte při používání internetu.

Přednášející se budou věnovat tématům jako jsou kyberšikana, online závislost, nebezpečné aplikace a sociální sítě, a budou sdílet užitečné tipy a triky pro zvýšení bezpečnosti vašeho dítěte v online prostředí.

Těšíme se na vás na našem webináři.

S pozdravem,

Organizátoři webináře

Anotace: 

Tento webinář obsahuje základní informace o problematice virtuálního světa a je směřován na rodiče dětí ze základních škol a jiné zainteresované dospělé z řad laické veřejnosti. Délka tohoto webináře je 60 minut a jeho cílem je zasvětit účastníky webináře do aktuálních trendů v oblasti virtuálního světa jako kupříkladu sociálních sítí, aplikací či her; poučit je o možných způsobech prevence nežádoucích jevů (kupř. zneužití údajů a fotografií, podvody, závislosti aj.) a následně s účastníky prodiskutovat jimi nadnesené dotazy.

Termín konání: 12. 6. 2023 – 18:00

Webinář je určen pro všechny rodiče, kteří žijí na území Jihočeského kraje a mají děti mladší 26 let. Připojte se k nám a naučte se, jak být v této oblasti co nejefektivnější.

Webinář je realizován v rámci projektu „Partneři – rodiče – samoživitelé“. Aktivity tohoto projektu jsou podpořeny z dotačního projektu Rodina. Díky tomu můžeme nabídnout webinář bezúplatně.

Podobné kurzy

Finanční gramotnost

Vážení rodiče, rádi bychom vás pozvali na náš nadcházející webinář na téma finanční gramotnosti pro rodiče. Tento webinář bude zaměřen…

8. května 2023 Detail kurzu

Finanční gramotnost

Vážení rodiče, rádi bychom vás pozvali na náš nadcházející webinář na téma finanční gramotnosti pro rodiče. Tento webinář bude zaměřen…

24. dubna 2023 Detail kurzu