Aktivity pro širokou veřejnost

Každý rok realizujeme aktivity pro širokou veřejnost. Jejich cílem je povědět o našich službách a o možnostech, jak pomáháme lidem v jejich těžkých životních okamžicích hledat cestu a nový začátek. Situace, se kterými se setkáváme mohou potkat každého z nás. Vědět, že existuje pomoc, je důležité.

Bambifest

Každoročně se v Českých Budějovicích koná akce, která je prezentací organizací pracujících s dětmi a mládeží. Ve dvou dnech tak může každý navštívit řadu zajímavých stanovišť a o práci jednotlivých organizací se dozvědět více. Každoročně se této akce účastníme. Pro malé návštěvníky máme připravenou řadu zajímavých aktivit, kde si pochopitelně vysoutěží i odměnu. Pro dospělé informace o našich službách a možnostech pomoci, které nabízíme. Nikdy nevíte, kdy se vám, nebo někomu ve vašem okolí taková pomoc bude hodit. Nejbližší akce se konala 13. – 14. 5. 2023. Těšíme se na vás za rok 🙂

Město lidem, lidé městu

Na konci srpna se již řadu let koná multižánrový festival, který se odehrává přímo v českobudějovických ulicích. Centrum města pokryje několik set metrů živé trávy, ve vzduchu visí barevné deštníky a lampiony, ulice zaplní vůně vybraných gastronomických dobrot, pražené kávy a čerstvých květin. Tuto akci máme velmi rádi. Spolu s dalšími poradnami zde máme své stanoviště, připravené zajímaví aktivity, u kterých se rozhodně nebudete ani vy nebo vaše děti nudit. Na stánku potkáte naše poradce, kteří vám rádi zodpoví veškeré dotazy týkající se našich služeb, které zde pomáhají. Těšíme se na vás již 25. 8. 2023.

Konference

Jsme rádi, že se nám daří každoročně pořádat konferenci na zajímavé téma. Podělíme se tak zejména s odbornou veřejností o novinky v našich službách. Na konferenci zveme zajímavé prezentující, odborníky na diskutované téma. Hledáme zajímavé osobnosti, díváme se za hranice našeho regionu. V posledních letech máme příležitost mít konferenci v Sále zastupitelstva Jihočeského kraje. Jedná se o nejen krásné prostory, ale i zázemí s dostatečnou kapacitou. O konferenci je vždy velký zájem. Nejbližší je naplánována na 13.6. 2023.  Již nyní se můžete hlíst prostřednictvím registračního formuláře. Více o konferenci zde.