Vítejte na stránkách neziskové nestátní organizace, která poskytuje odbornou pomoc osobám, které se ocitají v obtížné životní situaci, kterou nemohou sami vyřešit.

 

Pomoc je určena zejména pro:

  • osoby v krizi
  • osoby které jsou, nebo se mohou stát obětí trestné činnosti
  • osoby, které jsou obětí domácího násilí, nebo by se jí potenciálně mohli stát, nebo je domácím násilím ohrožen někdo v jejich okolí, komu by chtěli pomoci

Pomoc

 

AKTUALITY:

29.08.2016

Hola, hola, škola volá :-)

Začátek nového školního roku je za dveřmi a my máme pro Vás nabídku programů primární prevence, doplněnou o zbrusu nové kousky. Máte pro Vaší školu o naše programy zájem? Tak rychle čtěte dál!  

více...

21.07.2016

Pomáhejte pohybem

Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, svou aktivitou a energií můžete generovat body pro náš projekt JAK VEN Z DLUHŮ, který Skupina ČEZ prostřednictvím Nadace ČEZ finančně podpoří. Děkujeme, že pomáháte, abychom mohli pomoci těm, kteří to potřebují

více...

KURZY PRO SOCIÁLNÍ OBLAST

Nabízíme  kurzy akreditované MPSV, splňující podmínky zák. 108/2006 Sb. pro další vzdělávání sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách. Kurzy jsou připravovány ve spolupráci se znalci této problematiky a to i z pohledu praktického. Využíváme dlouholeté praxe těchto spolupracovníků, která je pro přípravu jednotlivých kurzů neocenitelnou přidanou hodnotou. Kurzy realizujeme od roku 2010.

V současné době jsou vybrané kurzy realizovány v rámci projektu, který je finančně podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Více o tomto projektu naleznete zde.

Kurzy se konají v Českých Budějovicích. V případě zájmu, ze strany organizace (objednavatele kurzu) lze kurz na klíč realizovat i na jiném místě. Více informací o jednotlivých kurzech naleznete zde.

 


detiProgramy PRIMÁRNÍ PREVENCE

Od počátku činnosti naší organizace realizujeme na školách programy zaměřené na primární prevenci rizikového chování. Programy realizujeme zejména na základních a středních školách v Jihočeském kraji a v dalších zařízeních pracujících s dětmi a mládeží, zejména v Nízkoprahových zařízeních pro děti a mládež.

Nabídka programů PPRIMÁRNÍ VŠEOBECNÉ PREVENCE a podmínky realizace těchto programů naleznete zde.

Certifikace odborné způsobilosti poskytovatelů programů školské primární prevence rizikového chování

Naše programy primární prevence rizikového chování prošly úspěšně systémem certifikace. Platná certifikace je dokladem o naplnění Standardů (poskytování kvalitních služeb).

Certifikát ke stažení zde.

 

  

Copyright © 2009 | THEIA - občanské sdružení | Mánesova č. 3/11, České Budějovice 370 01 | IČ: 265 62 731

Webdesign by Edgedesign