Jak chránit své dítě v online prostředí

Datum: 27. listopadu 2023
Místo: MS Teams
Forma: on-line
Rozsah: 60 - 90 minut
Kapacita: 45
Cena: ZDARMA - nutno se registrovat prostřednictvím tlačítka KOUPIT KURZ
Určené pro: Veřejnost

Vážení rodiče,

rádi bychom vás pozvali na náš nadcházející webinář na téma „Jak chránit své dítě v online prostředí“. Tento webinář bude zaměřen na to, jak se vyrovnat s různými online riziky a jak zajistit bezpečnost vašeho dítěte při používání internetu.

Přednášející se budou věnovat tématům jako jsou kyberšikana, online závislost, nebezpečné aplikace a sociální sítě, a budou sdílet užitečné tipy a triky pro zvýšení bezpečnosti vašeho dítěte v online prostředí.

Těšíme se na vás na našem webináři.

S pozdravem,

Organizátoři webináře

Anotace: 

Tento webinář obsahuje základní informace o problematice virtuálního světa a je směřován na rodiče dětí ze základních škol a jiné zainteresované dospělé z řad laické veřejnosti. Délka tohoto webináře je 60 minut a jeho cílem je zasvětit účastníky webináře do aktuálních trendů v oblasti virtuálního světa jako kupříkladu sociálních sítí, aplikací či her; poučit je o možných způsobech prevence nežádoucích jevů (kupř. zneužití údajů a fotografií, podvody, závislosti aj.) a následně s účastníky prodiskutovat jimi nadnesené dotazy.

Termín konání: 27. 11. 2023 – 18:00

Webinář je určen pro všechny rodiče, kteří žijí na území Jihočeského kraje a mají děti mladší 26 let. Připojte se k nám a naučte se, jak být v této oblasti co nejefektivnější.

Webinář je realizován v rámci projektu „Partneři – rodiče – samoživitelé“. Aktivity tohoto projektu jsou podpořeny z dotačního projektu Rodina. Díky tomu můžeme nabídnout webinář bezúplatně.

Podobné kurzy