Poradenství a pomoc

V rámci služeb poraden pomáháme lidem a rodinám v tíživé životní situaci najít nový začátek.

THEiA - krizové centrum poskytuje své poradenské služby na základě následujících oprávnění:
- registrace sociálních služeb (dle zákona č. 108/2006 Sb.)
- akreditace pro poskytování služeb v oblasti oddlužení (dle zákona č. 182/2006 Sb.)
- akreditace pro poskytování právních informací obětem trestné činnosti (dle zákona č. 45/2013 Sb.)
- akreditace Probačních a resocializačních programů (pro práci s agresí)

Veškeré služby jsou poskytovány bezplatně, s odbornou péčí, diskrétně. Pomoc je postavena na osobním kontaktu. Mnoho lidí si již s problémem neví rady, protože žijí denně ve stresu a již nejsou schopni najít optimální řešení a sami si nedokáží pomoc. Proto nabízíme pomocnou ruku a možnost i anonymního poradenství.

Individuální konzultace

Individuální konzultace poskytujeme ve všech našich poradnách (České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov a Písek). Objednání na konzultace doporučujeme, ale není nutné. Ambulantní hodiny, vč. kontaktů na obě ambulance naleznete na stránce s kontakty Objednat se lze i mimo tuto dobu.

Objednat se

Telefonická konzultace

Na naší lince pomoci jsme k zastižení v  krizových situacích, kdy se Vám budeme snažit pomoci v dané chvíli najít nejsnazší způsob řešení problému. Nejedná se o NOSNTOP linku.

+420 775 202 421

Online pomoc

Máte možnost nás kontaktovat prostřednictvím emailu. Na vaše dotazy odpovíme nejpozději do 48 hodin (mimo svátky a víkendy).

pomoc@theia.cz

Můžete nám důvěřovat

Anonymita
Spolehlivost
Diskrétnost
Bezplatné služby
Vysoká odbornost
Empatie

Komu jsme již skutečně pomohli?

Naše pomoc směřuje k lidem, kteří ji potřebují. Stojí před situacemi, které nemohou řešit vlastními silami a nemají nikoho, kdo by jim v takovém případě pomohl. Za jednotlivými klienty vidíme konkrétní příběhy, které prožívají.

PŘEDKUPNÍ PRÁVO JE ZPĚT

PŘEDKUPNÍ PRÁVO JE ZPĚT

PŘEDKUPNÍ PRÁVO JE ZPĚT   Se zavedením nového občanského zákoníku od 1. ledna 2014 došlo k mnoha změnám, jednou z nich bylo i…

Příběh z naší poradny

Příběh z naší poradny

V naší poradně se velice často setkáváme s klienty, jejichž tíživá situace zasahuje do života i dalších rodinných příslušníků. Je…

Nemoc udělala čáru přes rozpočet

Pan Libor vyhledal naši pomoc kvůli nadále neúnosné finanční situaci. Nahromadili se mu závazky, které nestíhal splácet. Celá situace začala…

Další příběhy našich klientů

Naše akreditace