Poradenství a pomoc

V rámci služeb poraden THEIA - krizové centrum o.p.s. pomáháme lidem a rodinám v tíživé životní situaci najít nový začátek.

Veškeré služby jsou poskytovány bezplatně, s odbornou péčí, diskrétně. Pomoc je postavena na osobním kontaktu. Mnoho lidí si se svým problémem neví rady, protože žijí denně ve stresu a již nejsou schopni najít optimální řešení a sami si nedokáží pomoc. Proto nabízíme pomocnou ruku a možnost i anonymního poradenství.

Individuální konzultace

Individuální konzultace poskytujeme ve všech našich poradnách (České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Písek a Strakonice). Objednání na konzultace doporučujeme, ale není nutné. Ambulantní hodiny, vč. kontaktů na obě ambulance naleznete na stránce s kontakty Objednat se lze i mimo tuto dobu.

Objednat se

Telefonická konzultace

Na naší lince pomoci jsme k zastižení v  krizových situacích, kdy se Vám budeme snažit pomoci v dané chvíli najít nejsnazší způsob řešení problému. Nejedná se o NONSTOP linku.

+420 775 202 421

Online pomoc

Máte možnost nás kontaktovat prostřednictvím emailu. Na vaše dotazy odpovíme nejpozději do 48 hodin (mimo svátky a víkendy).

pomoc@theia.cz

Můžete nám důvěřovat

Anonymita
Spolehlivost
Diskrétnost
Bezplatné služby
Vysoká odbornost
Empatie

Komu jsme již skutečně pomohli?

Naše pomoc směřuje k lidem, kteří ji potřebují. Stojí před situacemi, které nemohou řešit vlastními silami a nemají nikoho, kdo by jim v takovém případě pomohl. Za jednotlivými klienty vidíme konkrétní příběhy, které prožívají.

Láska za všechny peníze

Láska za všechny peníze

V poslední době se u nás množí případy, kdy klienti (převážně ženy) vyslyší prosby virtuálních mužů či žen o přátelství a…

Sebepoškozování a jak z toho ven?

Sebepoškozování a jak z toho ven?

Současná doba je náročná pro každého. Řadu měsíců trvající distanční výuka si vybírá daň u dětí. Sociální izolace, úzkosti, narůstající…

Dobrý úmysl

Dobrý úmysl

Pomoc rodičů jejich dětem, nebo prarodičům jejich vnoučatům je velmi častým důvodem zadlužení, se kterým se setkáváme. Rodiče či prarodiče…

Další příběhy našich klientů

Naše akreditace