da Poradenství a pomoc - Theia

Poradenství a pomoc

V rámci služeb poraden pomáháme lidem a rodinám v tíživé životní situaci najít nový začátek.

THEiA - krizové centrum poskytuje své poradenské služby na základě následujících oprávnění:
- registrace sociálních služeb (dle zákona č. 108/2006 Sb.)
- akreditace pro poskytování služeb v oblasti oddlužení (dle zákona č. 182/2006 Sb.)
- akreditace pro poskytování právních informací obětem trestné činnosti (dle zákona č. 45/2013 Sb.)
- akreditace Probačních a resocializačních programů (pro práci s agresí)

Veškeré služby jsou poskytovány bezplatně, s odbornou péčí, diskrétně. Pomoc je postavena na osobním kontaktu. Mnoho lidí si již s problémem neví rady, protože žijí denně ve stresu a již nejsou schopni najít optimální řešení a sami si nedokáží pomoc. Proto nabízíme pomocnou ruku a možnost i anonymního poradenství.

Individuální konzultace

Individuální konzultace poskytujeme ve všech našich poradnách (České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov a Písek). Objednání na konzultace doporučujeme, ale není nutné. Ambulantní hodiny, vč. kontaktů na obě ambulance naleznete na stránce s kontakty Objednat se lze i mimo tuto dobu.

Objednat se

Telefonická konzultace

Na naší lince pomoci jsme k zastižení v  krizových situacích, kdy se Vám budeme snažit pomoci v dané chvíli najít nejsnazší způsob řešení problému. Nejedná se o NOSNTOP linku.

+420 775 202 421

Online pomoc

Máte možnost nás kontaktovat prostřednictvím emailu. Na vaše dotazy odpovíme nejpozději do 48 hodin (mimo svátky a víkendy).

pomoc@theia.cz

Můžete nám důvěřovat

Anonymita
Spolehlivost
Diskrétnost
Bezplatné služby
Vysoká odbornost
Empatie

Komu jsme již skutečně pomohli?

Naše pomoc směřuje k lidem, kteří ji potřebují. Stojí před situacemi, které nemohou řešit vlastními silami a nemají nikoho, kdo by jim v takovém případě pomohl. Za jednotlivými klienty vidíme konkrétní příběhy, které prožívají.

Domácí násilí

Do našeho krizového centra přišla zraněná žena poté, co jí partner hrubě fyzicky napadl. Měla s sebou malou dceru. Narychlo opustily…

Pomoc s oddlužením

Klientka měla práci, manžela, děti. Vše vypadalo ideálně. Manžel ztratil práci, začal pít, začal jí bít, chovat se agresivně. Nasekal…

Dobrý úmysl

Přišla k nám starší paní, která se dostala do tíživé finanční situace. S manželem se snažili pomoci synovi, který prožíval těžký rozvod….

Boj o výživné

Paní Kateřina přišla k nám, protože si nevěděla sama rady. Opustil jí partner, se kterým měla dvě malé děti. Vzhledem k tomu,…

Další příběhy našich klientů

Naše akreditace