Sebepoškozování jako rizikové chování u dětí a mladistvých

Datum: 25. listopadu 2024
Místo: MS Teams
Forma: on-line
Rozsah: 60 - 90 minut
Kapacita: 45
Cena: ZDARMA
Určené pro: Veřejnost

Webinář na téma „Sebepoškozování jako rizikové chování u dětí a mladistvých“ určený pro rodiče dětí do 26 let.

Webinář je zaměřen na téma sebepoškozování jako stále častější formu rizikového chování u dětí a mladistvých. Úvodní část přednášky bude věnována vysvětlení pojmu sebepoškozování, jeho formám, příčinám a okolnostem, které mohou mít vliv na to, zda u dítěte dojde k tomuto rizikovému chování včetně dopadů na jeho zdraví a fungování. Dále budou poskytnuty informace, jak postupovat v případě zjištění sebepoškozování u dítěte a poslední část přednášky bude věnována preventivním krokům snižujícím riziko rozvoje sebepoškozujícího chování. V průběhu webináře bude prostor pro dotazy a doporučení, kam je možné se v případě potřeby obrátit.

Termín konání: 25.11. 2024 od 17:30 

Webinář je určen pro všechny rodiče, kteří žijí na území Jihočeského kraje a mají děti mladší 26 let. Připojte se k nám a naučte se, jak být v této oblasti co nejefektivnější.

Webinář je realizován v rámci projektu „Partneři – rodiče – samoživitelé“. Aktivity tohoto projektu jsou podpořeny z dotačního projektu Rodina. Díky tomu můžeme nabídnout webinář bezúplatně.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na email: strasky@theia.cz  nebo telefonicky na tel. čísle: 606 735 968.

Lektorka webináře Bc. Jitka Mertlíková

Podobné kurzy