Sebepoškozování jako rizikové chování u dětí a mladistvých

Datum: 9. října 2023
Místo: MS Teams
Forma: on-line
Rozsah: 60 - 90 minut
Kapacita: 45
Cena: ZDARMA - nutno se registrovat prostřednictvím tlačítka KOUPIT KURZ
Určené pro: Veřejnost

Vážení rodiče,

rádi bychom vás pozvali na náš nadcházející webinář na téma „Sebepoškozování jako rizikové chování u dětí a mladistvých“. Tento webinář bude zaměřen na sebepoškozování jako jedno z rizikových chování u dětí a mladistvých. Přednášející se bude věnovat tématům jako jsou sebepoškozování, jeho různé formy, důvody a rizika spojená s tímto chováním. Bude sdílet užitečné informace a rady pro rodiče, jak rozpoznat sebepoškozování u dětí a jak tento problém řešit.

Webinář je určen pro všechny rodiče, kteří se obávají o své děti a chtějí se dozvědět více o tomto rizikovém chování. Připojte se k nám a získejte nové nástroje a informace pro prevenci sebepoškozování u vašich dětí.

Těšíme se na vás na našem webináři.

S pozdravem,

Organizátoři webináře

Anotace:

Webinář je zaměřen na téma sebepoškozování jako stále častější formu rizikového chování u dětí a mladistvých. Úvodní část přednášky bude věnována vysvětlení pojmu sebepoškozování, jeho formám, příčinám a okolnostem, které mohou mít vliv na to, zda u dítěte dojde k tomuto rizikovému chování včetně dopadů na jeho zdraví a fungování. Dále budou poskytnuty informace, jak postupovat v případě zjištění sebepoškozování u dítěte a poslední část přednášky bude věnována preventivním krokům snižujícím riziko rozvoje sebepoškozujícího chování. V průběhu webináře bude prostor pro dotazy a doporučení, kam je možné se v případě potřeby obrátit.

Termín konání: 9. 10. 2023 – 17:30

Webinář je určen pro všechny rodiče, kteří žijí na území Jihočeského kraje a mají děti mladší 26 let.

Webinář je realizován v rámci projektu „Partneři – rodiče – samoživitelé“. Aktivity tohoto projektu jsou podpořeny z dotačního projektu Rodina. Díky tomu můžeme nabídnout webinář bezúplatně.

Podobné kurzy

Finanční gramotnost

Vážení rodiče, rádi bychom vás pozvali na náš nadcházející webinář na téma finanční gramotnosti pro rodiče. Tento webinář bude zaměřen…

24. dubna 2023 Detail kurzu