Dluhový poradce

Kdo jsme:

THEIA – krizové centrum o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která pomáhá každému, kdo se ocitl v situaci, kterou nemůže řešit vlastními silami. Nabízíme odbornou pomoc, zejména pro osoby v krizi, oběti trestné činnosti a násilí. Velkou skupinu našich klientů tvoří lidé v tzv. dluhové pasti.

Poskytovaná služba: dluhové poradenství

Náplň práce:

  • komunikace s klienty (vedení rozhovorů, telefonické konzultace)
  • sepisování a úprava návrhů a formulářů (týkající se předlužení)
  • poradenství v dluhové oblasti
  • vyhledávání informací, práce s legislativou
  • spolupráce s ostatními organizacemi poskytující sociální služby a jinými subjekty
  • spolupráce na rozvoji služby

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku, min. však 0,75)
  • smlouva na dobu neurčitou
  • plat 20.000 – 23.000 Kč/měsíc
  • podporu profesního vzdělávání, supervizi
  • možnost osobnostního a odborného rozvoje
  • možnost pružné pracovní doby
  • přátelský kolektiv
  • rozmanitou náplň práce
  • zaškolení v oblasti dluhového poradenství
  • benefity (mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, flexipasy, teambuildingy)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (humanitní oblasti a oblasti blízké sociální práci vítány)
  • bezúhonnost
  • práce s PC (uživatelská znalost MS Word, Excel)
  • pečlivost a odpovědnost za vlastní práci
  • samostatnost, schopnost spolupracovat v týmu
  • komunikační dovednosti, sociální dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

Nástup: dle domluvy (ideálně říjen 2018)

Pracoviště: České Budějovice

Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete na e-mail: emrova@theia.cz