Nabídka práce

Projektový pracovník-fundraiser/projektová pracovnice-fundraiserka

Kdo jsme:
THEIA – krizové centrum o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která pomáhá každému, kdo se ocitl v situaci, kterou nemůže řešit vlastními silami. V Jihočeském kraji nabízíme odbornou pomoc, zejména pro osoby v krizi, oběti trestné činnosti a násilí. Velkou skupinu našich klientů tvoří lidé v tzv. dluhové pasti.
Pozice na služby: administrativní pracovník, prevence

Náplň práce:
• spolupráce s ředitelkou organizace na projektovém řízení (aktivní vyhledávání, vytváření a vyhodnocování dotací a grantových projektů včetně rozpočtu)
• spolupráce s ředitelkou na rozpočtech jednotlivých projektů
• hledání finančních i nefinančních zdrojů do organizace (také formou fundraisingu)
• spolupráce na rozvoji organizace
• 1x týdně realizace programů primární prevence rizikového chování na školách

Nabízíme:
• Práce na částečný úvazek (0,6 úvazek)
• možnost flexibilní pracovní doby (dle domluvy)
• plat 15.600 – 18.000 *) Kč (úvazek 0,6) + pohyblivé složky
• možnost osobnostního a odborného rozvoje
• přátelský kolektiv
• rozmanitou náplň práce
• zaškolení v oblasti prevence rizikového chování a dle potřeby i v oblasti projektového řízení
• benefity (mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, flexi pass, sick days)
*) rozpětí v závislosti na vzdělání a praxi

Požadujeme:
• vzdělání – min. středoškolské s maturitou
• trestní bezúhonnost
• práce s PC (uživatelská znalost MS Word, Excel)
• odpovědnost
• po zácviku schopnost pracovat na výše uvedeném samostatně
• schopnost efektivně řídit čas a zvládat více úkolů
• řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
• vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, dle zák. 108/2006 Sb., o soc. službách
• zkušenosti z oblasti sociálních služeb, projektové činnosti, PR či fundraisingu

Nástup: od 1. 4. 2020 (příp. dříve dle dohody)
Pracoviště: České Budějovice
Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) pošlete na email: emrova@theia.cz
Uchazeči, kteří nezašlou oba požadované dokumenty (CV + motivační dopis) nebudou zařazeni do výběrového řízení.

Osobní pohovory s uchazeči jsou plánovány na leden 2020