Nabídka práce

Nabídka práce – sociální pracovnice

Kdo jsme: THEIA – krizové centrum o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která pomáhá každému, kdo se ocitl v situaci, kterou nemůže řešit vlastními silami. Nabízíme odbornou pomoc, zejména pro osoby v krizi, oběti trestné činnosti a násilí. Velkou skupinu našich klientů tvoří lidé v tzv. dluhové pasti.

Poskytovaná služba: odborné sociální poradenství

Náplň práce:

• sociální a psychosociální poradenství

• sepisování a úprava různých návrhů

• poradenství v oblasti dluhové oblasti

• pomoc při uplatňování práv

• jednání s orgány státní správy

• spolupráce s ostatními organizacemi poskytující sociální služby a jinými subjekty

• zprostředkování kontaktu se společenským prostředím

• sociálně terapeutické činnosti

• spolupráce na rozvoji služby

Nabízíme:

• práce na plný úvazek

• smlouva na dobu neurčitou

• plat 20.000 – 22.000 Kč/měsíc

• podporu profesního vzdělávání, supervizi

• přátelský kolektiv

• rozmanitou náplň práce

• zaškolení v oblasti dluhového poradenství

• benefity (mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení)

Požadujeme:

• vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, dle zák. 108/2006 Sb.

• bezúhonnost

• práce s PC (uživatelská znalost MS Word, Excel)

• odpovědnost

• samostatnost, schopnost spolupracovat v týmu

• komunikační dovednosti, sociální dovednosti

• řidičský průkaz sk. B

Nástup:  duben – květen 2018

Pracoviště: České Budějovice

Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete na e-mail: emrova@theia.cz