Nabídka práce

Nabídka práce – odborný sociální poradce / odborná sociální poradkyně

Kdo jsme:

THEIA – krizové centrum o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která pomáhá každému, kdo se ocitl v situaci, kterou nemůže řešit vlastními silami. V Jihočeském kraji nabízíme odbornou pomoc, zejména pro osoby v krizi, oběti trestné činnosti a násilí. Velkou skupinu našich klientů tvoří lidé v tzv. dluhové pasti.

Pozice na služby: odborné sociální poradenství, prevence rizikového chování

Náplň práce:

  • individuální práce s klienty (odborné sociální poradenství včetně dluhové problematiky)
  • vedení klientské dokumentace (vč. přípravy návrhů na povolení oddlužení)
  • sociální a psychosociální poradenství
  • spolupráce s ostatními organizacemi poskytující sociální služby a jinými subjekty
  • zprostředkování kontaktu se společenským prostředím
  • spolupráce na rozvoji služby a rozvoji organizace
  • 1x týdně realizace programů primární prevence rizikového chování na základních a středních školách (finanční gramotnost)

Nabízíme:

  • práce na plný nebo částečný úvazek (0,5 – 1,0 úvazku)
  • plat 23.000 – 26.000 Kč (plný úvazek) + osobní ohodnocení, 13. a 14. plat
  • růst mzdy po zapracování
  • možnost osobnostního a odborného rozvoje
  • dovolená 4 týdny + 3 týdny flexibilního volna
  • přátelský kolektiv
  • rozmanitou náplň práce
  • zaškolení v požadovaných oblastech
  • benefity (mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, flexipass, sick days, homeoffice, literatura k seberozvoji)

Požadujeme:

  • vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, dle zák. 108/2006 Sb., o soc. službách
  • bezúhonnost
  • práce s PC (uživatelská znalost MS Word, Excel)
  • odpovědnost
  • samostatnost, schopnost spolupracovat v týmu
  • komunikační dovednosti, sociální dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)

Praxe v sociálních službách vítána, ale není podmínkou.

Nástup: červen – září (dle dohody)

Pracoviště: České Budějovice

Kontakt: svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) pošlete na e-mail: emrova@theia.cz